Piedāvājam:

1. Industriālā grīda - virsma, uz kuras visbiežāk tiek novietota traktortehnika, ražošanas iekārtas un izejmateriāli- vairāk piemērotas tādām telpām kā angāri, noliktavas, stāvvietas, ražotnes un auto servisi.
2. ESTRICH tehnoloģijas grīdas - ekonomisks risinājums dzīvojamām telpām, renovējot, garāžām, telpām kur nav paredzēts ievietot smagu tehniku vai iekārtas. Vizuāli ESTRICH grīda būs tādi pati kā industriālā grīda.
3. Dzelzsbetona pēdas
4. Lentveida pamatus - dzelzsbetona konstrukcijas, kuras izvietojam pa visu mājas perimetru zem visām nesošajām sienām. Piedāvājam gan monolītos gan saliekamos lentveida pamatus.


26176921

Betonējot saviem spēkiem:

Virspusēji skatoties betonēša var šķist viegls process, taču būtiski ir labi sagatavoties darbam un ievērot nianses.

1. Pirms betonēšanas kārtīgi sagatavojies
Būtiskākais betonēšanas darbu posms ir sagatavošanās darbi. Lielā mērā cik kvalitatīvi būs sagatavota grīdas pamatne, tik kvalitatīva būs grīda. Būtiski ir sarēķināt nepieciešamo gkrīdas slodzi (cik smaga tehnika/iekārtas tur atradīsies. Vidēji grīdai ir nepieciešams 15cm biezs šķembu slānis, kam seko 5cm biezs smilšu slānis - svarīgi to ir kārtīgi noblietēt! Pa virsu jāizvieto siltumizolācijas un gidro izolācijas slānis, kā arī armatūras siets. Gadījuma, ja telpa ir liela, būtu nepieciešams izveidot deformācijas šuves.

2. Sagatavo kvalitatīvu maisījumu
Ļoti būtiski ir sagatavot pareizu betona konsistenci. Ja iepriekš nav bijusi pieredze betonēšanas darbos, iesākām betona maisījumu pasūtīt no kāda betona ražotāja gatavu maisījumu

3. Pārliecinies par laika apstākļiem
Betonējot āra apstākļos ļoti būtiski ir, lai betonētais laukums nesalītu. Tehnoloģijas atļauj betonēt gan augstos laika apstākļos (pievienojot pret sasalšanas piedevas) gan karstos, taču pārmērīgi augsts vai karsts laiks var traucēt betona žūšanai. Ideāli ir 10-20 grādi.

4. Kārtīgi izlīdzini grīdu
Pēc betona ieklāšanas grīda būs nelīdzena. Vispirms virsmu nepieciešams izmērīt ar lāzernivelieri un tad izmantot īpašu iekārtu betona virsmas izlīdzināšanai. Ja tāda iekārta nav pieejama, grīdu var nolīmeņot ar plastmasas vadulām. Iespējams izmantot arī ģipškartona  plākšņu profilus.
Ja vēlas grīdu spīdīgu un ļoti gludu, to var noslīpēt, iekārtas grīdas slīpēšanai (helikopterus) atradīsi populārākajos būvtehnikas nomas punktos.

5. Nogaidi
Betona grīda savu maksimālo stingrību sasniedz tikai pēc 30 dienām. Par to var staigāt, taču vēlams neizvietot smagu tehniku vai iekārtas.