26114494


Mūsu uzņēmumā strādā specializētas jumta seguma brigādes, tas nozīmē - lai kādu jumtu veidu Jūs vēlatos, mums ir zināšanas, pieredze kā arī atsaucīgi darbinieki, kas realizēs Jūs ieceres. Esam lepni par vairāk nekā 60 jumta segumu nomaiņu un uzstādīšanu pāris gadu laikā.
Pakalpojuma veids Mērvienība Cena, Eur bez materiāliem Pakalpojuma veids Mērvienība Cena, Eur
Šīfera demontāža bez utilizācijas  m2 3,10 Jumta koka konstrukciju (siju) montāža m2 14 
Jumtu siltumizolācija ar ISOPLAAT paneļiem m2 4,00 Pretkondensāta plēves ieklāšana m2 1,25
Mūrlatas uzstādīšana t/m 6,10 Latojums m2 4,9
OSB plāksnes montāža m2 5 Uzklāt kausējamo ruberoīdu (2-kārtas) m2 5,9
Bitumeņa dakstiņu montāža m2 8,1 Metāla dakstiņu montāža m2 7
Māla vai polimēra dakstiņu montāža  m2 11 Valcprofila montāža m2 11,2
Koka šindeļu montāža m2 16 Bezasbesta šīfera montāža m2 6,7
Jumta seguma ONDULINE montāža m2 5,5 Jumta logu montāža gab 150
Sniega barjeras montāža t/m  6 Dūmvadu apdare gab 75
Ūdens noteksistēmas uzstādīšana t/m 5 Jumta kāpnes montāža gab 12
Ventilācijas kanālu uzstādīšana gab 35 Jumta vējmalas uzstādīšana t/m  3,5
Zibensnovedēja uzstādīšana t/m 5 Skārda lāseņa uzstādīšana t/m 4
Jumta kores montāža t/m 4,5 Jumta siltināšana - mansarda m2 5,75

Image description

Image description

Tennis Club

ir viens no izplatītākajiem jumtu segumu veidiem Latvijā, tie pieejami dažādās  krāsās un formās (viļņotās, profilētās un valcētās skārda loksnes), tādēļ arī to ieklāšana var atšķirties. Metāla profiliem ir ilgs kalpošanas laiks, augsta krāsas noturība un izturība pret koroziju. Metāla jumtu montāžas izmaksas ir zemākas salīdzinājumā ar bitumena vai keramikas dakstiņiem.
Bitumena viļņotās loksnes ir populārās jumtu segumu ekonomiskajā segmentā, tās tiek ražotas no organisko šķiedru kompozītmateriāla (kartona), piesūcinot to ar krāsu un bitumenu. Loksnes ir viegli ieklājamas, vizuāli tās izskatās tikpat labi kā dārgāki jumta segumi, taču bitumena loksnēm ir īsāks kalpošanas laiks.
Bitumena šindeļi veidoti no stiklašķiedras pamata, kas pārklāti ar polimēru bituma maisījumu. Bitumena šindeļi ir plāni un lokani, tādēļ tos var ieklāt uz sarežģītas formas jumtiem. Šindeļiem saulē uzkarstot, tie izveidojot divkāršu hidroizolācijas slāni, kas nodrošina jumta hermētiskumu. Bituma šindeļu ieklāšana ir vienkārš, taču darbietilpīga, jo naglu skaits var sasniegt pat 40 naglas uz vienu kvadrātmetru.

Image description

Image description

Tennis Club

Viena no galvenajām māla dakstiņu īpašībām ir izturība pret apkārtējās vides ietekmi – mitrumu, ultravioleto starojumu, temperatūras svārstībām. Vidējais dakstiņu kalpošanas ilgums ir 50 – 100 gadi, turklāt, gadiem ejot, dakstiņu jumts kļūst tikai skaistāks un interesantāks.Dakstiņiem salīdzinot ar citiem jumta segumiem ir liekāks svars, tāpēc ir būtiski pievērts uzmanību jumta konstrukcijām.
Modificētā bitumena jumta seguma materiāli tiek izmantoti lēzeno jumtu ieklāšanai un hidroizolācijas darbiem, tie ar gāzes degļa palīdzību tiek piekausēti pie Jumta pārseguma. Ruļļmateriālu jumta priekšrocība ir tā ātrā un vienkāršā ieklāšana, kā arī seguma salīdzinoši zemās izmaksas. Lai jumta segums kalpotu ilgi un izvairītos no ūdens tecēšanas riska, tas tiek ieklāts divās kārtās.
Bezazbesta šīferis tiek ražots no cementa, kaļķa un celulozes šķiedras. Bezazbesta viļņotās loksnes ir elastīgākas par azbesta šīfera loksnēm un tās pieejamas dažādās krāsās. Loksnes tiek stiprinātas pie jumta latām ar skrūvēm vai naglām, līdzīgi kā azbesta šīferi, tas arī ir šī jumta seguma pluss, jo ieklājot to, nav nepieciešams mainīt jumta konstrukciju vai latojumu.Trūkumi - Kaut arī šis jumta seguma veids ir jauns, tas tomēr mums atgādina padomju laika azbesta šīfera loksnes.
Domus Būve

Processing video...