Līmējot tapetes ir ļoti svarīgi, lai sākumā tiktu precīzi noteikts vertikālais virziens, jo katra nākamā sleja tiek līmēta, vadoties no iepriekšējās. Nekad nevadies pēc istabas stūriem - tie reti kad ir vertikāli precīzi!                   
Lai nodrošinātu, ka pirmā tapešu sleja ir verikāli taisna, izmanto svārstu. Iedzen netālu no griestiem nelielu naglu, iesien tajā auklu. Auklas galā iesien kādu atsvaru, ar zīmuli, paralēli auklai, novelc taisnu līniju. Šo līniju izmanto, lai taisni pielīmētu pirmo tapešu sleju.
 Ja Tev nepatīk krāsas smarža, pārgriez uz pusēm sīpolu un noliec to istabā ar griezuma virsmām uz augšu.Tas šķiet pārsteidzoši, bet sīpols novērš smaku - savāds, taču efektīvs paņēmiens!
Lai ieskrūvētu skrūvi sienā vai sijā nākas pielikt diezgan lielus spēkus. Var šķist, ka vajadzētu izurbt resnāku virzītājcaurumu, bet nedari to. Paberzē skrūves viļņotu daļu gar samitrinātu ziepes gabaliņu (derēs jebkuras ziepes). Ziepes kalpo kā lubrikants nodrošinot daudz vieglāku ieskrūvēšanu. 
Domus Būve

Processing video...

Izgriez ģipskartona vai koka "ielāpu", kas ir apmerām 30mm garāks par caurumu un ir tik plats, lai to varētu ievietot bojājuma vietā. Iever ielāpā aptuveni 15 cm garu auklu. Ielāpa malām uzzied līmi un tad uzmanīgi izbāz ielāpu cauri caurumam. Pievelc auklu, lai piespiestu ielāpu un ļauj līmei izžūt.
Nogriez auklu un ar špakteļlāpstiņu bojājuma vietu gandrīz līdz malām aizpildi ar špakteļmasu. Ļauj masai izžūt un uzklāj pēdējo plāno špakteļmasas kārtu, lai labojumu vieta būtu vienā līmenī ar sienu. Kad pildījums ir izžuvis noslīpē bojājuma vietu ar slīppapīru.
Ja mēģini pievilkt skrūvi, bet tā griežas rinķī, skrūves caurums ir izdilis un kļuvis pārāk liels šai skrūvei. Atskrūvē skrūvi un ar līmi iestiprini caurumā mazu zobu bakstāmā gabaliņu. Kad līme izžuvusi, ieskrūvē skrūvi atpakaļ, zobu bakstāmais radīs papildu saķeri, un skrūvi atkal varēs pieviklt.